درباره ما

ما مفتخر به ارائه بهترین ها هستیم

تاریخچه و فعالیت

گروه صنعتی هاوین در سال 1389 به منظور اجرای فعالیت های تولیدی و صنعتی در زمینه ساخت تجهیزات پخت مورد استفاده در رستوران و فست فود تاسیس گردید و با پشتوانه 20 سال تجربه و دانش توانسته با کیفیت ترین محصولات خود را در سال 1390 با نام تجاری هاوین با عنوان فر ریلی روانه بازار کند .

این مجموعه با تلاش مداوم سعی بر این داشته تا با تحقیق و توسعه پایدار ، محصولات خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا و کاملا رقابتی با محصولات خارجی و حتی بالاتر از آن تولید کرده و در رشد و اعتلای صنعت مذکور نقش بسزای را ایفا کند .

علاوه بر این ارتقاء کیفیت محصولات ، نوآوری و ارایه محصولات متنوع و مدرن همراه با قیمت های قابل رقابت ، تلاش در راستای حفظ و ارتقاء عوامل تولید و توانمند سازی نیروی انسانی و .... نیز بعنوان عمده ترین اهداف و سیاست های کلان این مجموعه می باشد.

سیستم خدمات پس از فروش بخش مهمی است که رسیدگی به امور مشتریان گرامی از عملکردهای اصلی آن را تشکیل می دهد ، مهارت های فنی سرویس کاران ، سرعت در رسیدگی به درخواست مشتریان ، احترام به نظرات و پیشنهادات آنان ، تنها بخشی از خدمات این واحد می باشد . این سیستم با نظارت و ساماندهی به پیشنهادات و تنظیم برنامه های آنان با نگرش مشتری مداری ورضایتمندی ، توانسته است اعتماد و اطمینان مشتریان ارجمند را جلب نماید.

 

مشتریان ما

متن متن